Zespół

Ewa Wesołowska
Psycholog, psychoterapeuta

Ewa Wesołowska

Psycholog (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalność: Społeczna Psychologia Kliniczna), psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w trakcie certyfikacji, mgr sztuki. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych, par i rodzin. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Natasza Maźniewska
Psycholog, psychoterapeuta

Natasza Maźniewska

Psycholog (Uniwersytet Humanistycznospołeczny Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, specjalność: psychologia kliniczna człowieka dorosłego), psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w trakcie certyfikacji, pedagog resocjalizacyjny (Uniwersytet Jagielloński). Prowadzi psychoterapię dorosłych w nurcie psychodynamicznym oraz terapię traumy metodą EMDR (ukończony I i II poziom szkolenia). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Danuta Bochenek
Psychiatra, psychoterapeuta

Danuta Bochenek

Specjalista lekarz psychiatra (Śląski Uniwersytet Medyczny), moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe to praca z pacjentami ambulatoryjnymi oraz w oddziałach dziennych i stacjonarnych (Szpital Uniwersytecki, Szpital im. Babińskiego w Krakowie). Jestem też psychoterapeutą w trakcie certyfikacji (szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej ze szczególnym uwzględnieniem terapii systemowej rodzin i par).

Jacek Sawionek
Psychoterapeuta, terapeuta uzależnień

Jacek Sawionek

Psychoterapeuta PTP w trakcie certyfikacji, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, teolog. Ukończył Podyplomowe Studium Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Terapeuta w Ośrodku Rehabilitacyjno-Readaptacyjnym dla Osób Uzależnionych „Betania”. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Dariusz Wojtal
Psycholog

Dariusz Wojtal

Psycholog; studia psychologiczne ukończył na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Specjalność studiów to psychologia kliniczna i zdrowia. Pracuje w "Egomedica Centrum Zdrowia Psychicznego" w Częstochowie. Pracuje w poradni zdrowia psychicznego oraz w opiece środowiskowej z pacjentami i ich rodzinami.

Ks. Rafał Kowalski
Psycholog

Ks. Rafał Kowalski

Prezbiter archidiecezji częstochowskiej. Magister teologii (WSD Częstochowa) oraz psychologii (KUL). Doktorant na KUL-u. Ukończył studium psychoterapii psychodynamicznej, podyplomowe studium z psychologii klinicznej. Psycholog i terapeuta w Ośrodku Rehabilitacyjno-Readaptacyjnym dla Osób Uzależnionych „Betania”, współpracuje ze Wspólnotą Bożego Ojcostwa, o. Adamem Szustakiem OP.

Grzegorz Płaneta
Psychoterapeuta, mediator rodzinny

Ks. Grzegorz Płaneta

Mediator rodzinny (Centrum Mediacji i Psychoterapii w Katowicach).
Psychoterapeuta ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin (Fundacja Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku).
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Małgorzata Dudzińska
Doradca życia rodzinnego

Małgorzata Dudzińska

Dyplomowana ortoptystka, mgr teologii i filologii języka angielskiego. Doradca życia rodzinnego Archidiecezjalnego Duszpasterstwa Rodzin Nazaret w Wieluniu. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli. Mama czwórki dzieci. Autorka artykułów o tematyce rodzinnej. Prowadzi z mężem rekolekcje, dni skupienia.

Rafał Dudziński
Doradca życia rodzinnego

Rafał Dudziński

Mgr wychowania fizycznego, trener bowlingu dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Doradca życia rodzinnego Archidiecezjalnego Duszpasterstwa Rodzin Nazaret w Wieluniu. Tata czwórki dzieci. Prowadzi z żoną rekolekcje, sesje i wykłady.

Wojciech Lutrzykowski
Adwokat

Wojciech Lutrzykowski

Adwokat, Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od stycznia 2010 r. członek Izby Adwokackiej w Warszawie, a od maja 2015 r. Izby Adwokackiej w Białymstoku. Zajmuje przede wszystkim prawem karnym, odszkodowawczym, rzeczowym, spadkowym oraz rodzinnym. Prowadzi kancelarię prawną w Łomży oraz Warszawie.

arrow_upward